Restoran Klock

Restoran Kolck

Restoran kolck

Hinne: 4,4/5.0

Asukoht: 4,3/5,0

Atmsosfäär: 4,3/5,0

Parkimine: Tasuta

Avatud:

 Esmaspäev:              Suletud

 Teisipäev:                  Suletud

 Kolmapäev:               Suletud

 Neljapäev:                 Suletud

 Reede:             16:00 – 20:00

 Laupäev:         11:00 – 23:00

Pühapäev:       11:00 – 24:00

 Sobib gruppidele

Sobib peredele

Lastemenüü

Päevapakkumised

Catering

Tordid ja Koogid

Eesti rahvusköök

 

Restoran Kolck asub Harjumaal Kuusalu vallas Kolga alevikus 58 kilomeetri kaugusel Tallinnast. Kolka on lihtne sõita – mööda Tallinn-Narva maanteed tulles keerata Loksa ristist vasakule ning seejärel järgida Kolga mõisale osutavaid viitasid! Kes soovib nautida vana piirkonna kaunist loodust, siis Kolka saab ka vana Muuksi teed pidi sõites.

Kolgale ei pea tingimata tulema autoga. Tallinnast saab bussiga väga mugavalt otse mõisa väravasse. Bussid, mis Kolgale sõidavad on 151, 152, 152b, 153 ja 156. Sõidugraafikutega tutvu: http://soiduplaan.tallinn.ee/#harju/regionalbus

Restoran Kolck !

“Suurepärane söögikoht. Meeldiv atmosfäär.”
martti.v
“Sõbralik teenindus ja suurepärane miljöö! Tuleme tagasi!”
mikael.o

PRUULIKODA

Kolck pakub lisaks kõigele muule heale oma pruulikojast pärit jooke nii alkoholiga kui ilma. Veinid, siidrid, kaljad, limonaadid ja mahlad on algusest lõpuni valmistatud vanu tehnoloogiaid ja joogiteaduste unustatud retsepte kasutades. Kõik on kodumaine, mahe ja tervislik. Käsitööveinid pakuvad võimalust avastada taas Eesti oma toorainest valmistatud veinimaailm. Tähtis on terroir ja oskus kasutada ära põhjamaised puuviljad parimal võimalikul viisil. Juba on villimisel lähedal asuva õunaaia ubinatest Kolckõunavein, lähiajal valmib pruulikojas käsitööõlu ja Euroopa vanim jook – traditsiooniline mõdu! Usume, et meil on, millega oma külalisi üllatada.

meNüü

Eelroad

Pearoad

Magustoidud

Loe Lähemalt klikides Menüü

Ootame Teid külla Reserveeri laud 

Külasta Meid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.