Amrita Cafe

Amrita Cafe

amrita cafe

Hinne: 4,7/5.0

Asukoht: 4,5/5,0

Atmsosfäär: 4,5/5,0

Parkimine: Tasuta

 

Avatud:

 Esmaspäev:   11:00 – 20:00

 Teisipäev:       11:00 – 20:00

 Kolmapäev:    11:00 – 20:00

 Neljapäev:      11:00 – 20:00

 Reede:             11:00 – 20:00

 Laupäev:         11:00 – 20:00

Pühapäev:       12:00 – 18:00

 

 Sobib gruppidele

Sobib peredele

Lastemenüü

Päevapakkumised

Catering

Tordid ja Koogid

 

Asume Viljandis Tallinna tänaval ilusas rohelises oranžide akendega vanas majas. Toit ja teenindus käib suure pühendumusega. Toit on lihtne, kvaliteetsest toorainest ning parim Su kehale ja hingele.

Roogasid valmistame värskest, hooajalisest ja võimalikult kodumaisest toorainest. Viljandimaal on palju väiketalunikke, kelle köögi ja puuvilju paneme salatisse, smuutisse, supi sisse ja pitsa peale. Lisaks kasutame ehtsaid itaalia lihatooteid ja juuste ning oma aia basiilikut ja ürte.

Meil on igapäevaselt kindel eestipärane pitsamenüü, aga meile meeldivad üllatused ja vaheldus, seega pakume tihti menüüväliselt roogasid, mis on inspireeritud aastaaegadest, ilmast ja õnnetundest. Kindlasti on menüüs koht taimsetel hõrgutistel ja muidugi imelised smuutid.

Suure pühendumusega kõigi meie heade klientide ja sõprade unistusi ellu viies!

Amrita pere

Amrita Cafe !

“Heal tasemel teenindus-ei mäletagi nii head teenindust. Viisakas, lahke.”
alina.a
“Hea ja kiire teenindus. Suurepärane pizza. Kõike ära ei jõudnud süüa, see pakiti kenasti kaasa ja karbile kirjutati lausa pühendus. Minu esimene kogemus on väga positiivne.”
olari.m

Külasta Meid

2 thoughts on “Amrita Cafe

  1. Kohvi oli väga maitsev ja hõrk .Koogis aga pidin kahjuks pettuma.Ära kuivand vana välimusega.Pakun et see kook oli seal seisnud ikka kaua.Ostsin veel selle ilma allahindluseta,mis pani mind imestama.Teenindaja jutustas kokkadega.Kokk laulis nii kõvasti et oli saali taha kuulda.Ja see jutustamine oli minu jaoks väga häiriv.Soovisin tulla kohvi ja kooki nautima aga kahjuks see ei õnnestunud sellistele töötajatele.Tulen aga kindlasti proovima ka pizzat kunagi ,aga seda ma kohapeal süüa ei kavatse.Kahju et pidin pettuma

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.